Y163018K0000T9R
MFR.Part #
Y163018K0000T9R
JLCPCB Part #
C4169538
Description
-55℃~+150℃ 18kΩ 250mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS