Y1630167R000Q0R
MFR.Part #
Y1630167R000Q0R
JLCPCB Part #
C4004595
Description
-55℃~+150℃ 167Ω 250mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount