Y163015K0000D0W
MFR.Part #
Y163015K0000D0W
JLCPCB Part #
C4306770
Description
-55℃~+150℃ 15kΩ 250mW ±0.2ppm/℃ ±0.5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount