Y163014K0000T0W
MFR.Part #
Y163014K0000T0W
JLCPCB Part #
C3977702
Description
-55℃~+150℃ 14kΩ 250mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount