Y1630130R000F9W
MFR.Part #
Y1630130R000F9W
JLCPCB Part #
C4158743
Description
-55℃~+150℃ 130Ω 250mW ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS