Y163012K7000B9W
MFR.Part #
Y163012K7000B9W
JLCPCB Part #
C4134010
Description
-55℃~+150℃ 12.7kΩ 250mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS