Y163012K0000T9R
MFR.Part #
Y163012K0000T9R
JLCPCB Part #
C7417031
Description
-55℃~+150℃ 12kΩ 250mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS