Y163010R0000F9W
MFR.Part #
Y163010R0000F9W
JLCPCB Part #
C4053838
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 250mW ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS