Y163010K0000B9W
MFR.Part #
Y163010K0000B9W
JLCPCB Part #
C3911880
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 250mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS