Y163010K0000A9R
MFR.Part #
Y163010K0000A9R
JLCPCB Part #
C4147935
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 250mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS