Y1630100R000Q9R
MFR.Part #
Y1630100R000Q9R
JLCPCB Part #
C3928539
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 250mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS