Y1630100R000C9W
MFR.Part #
Y1630100R000C9W
JLCPCB Part #
C4235978
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 250mW Metal Foil Resistor ±0.25% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS