Y1630100R000B9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1630100R000B9W
JLCPCB Part #
C4000460
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 250mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS