Y162980R0000A9R
MFR.Part #
Y162980R0000A9R
JLCPCB Part #
C4257596
Description
-55℃~+150℃ 100mW 80Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS