Y1629800R000T0W
MFR.Part #
Y1629800R000T0W
JLCPCB Part #
C4040594
Description
-55℃~+150℃ 100mW 800Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount