Y1629750R000T0R
MFR.Part #
Y1629750R000T0R
JLCPCB Part #
C4083431
Description
-55℃~+150℃ 100mW 750Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount