Y1629750R000F9W
MFR.Part #
Y1629750R000F9W
JLCPCB Part #
C4243010
Description
-55℃~+150℃ 100mW 750Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS