Y16296K49000T9W
MFR.Part #
Y16296K49000T9W
JLCPCB Part #
C4241176
Description
-55℃~+150℃ 100mW 6.49kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS