Y16296K20000B9R
MFR.Part #
Y16296K20000B9R
JLCPCB Part #
C4140802
Description
-55℃~+150℃ 100mW 6.2kΩ Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS