Y1629680R000D9W
MFR.Part #
Y1629680R000D9W
JLCPCB Part #
C3938133
Description
-55℃~+150℃ 100mW 680Ω Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±0.5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS