Y1629620R000T9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1629620R000T9W
JLCPCB Part #
C4341650
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 100mW 620Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS