Y1629551R500B9W
MFR.Part #
Y1629551R500B9W
JLCPCB Part #
C4260502
Description
-55℃~+150℃ 100mW 551.5Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS