Y1629540R000T9W
MFR.Part #
Y1629540R000T9W
JLCPCB Part #
C3955168
Description
-55℃~+150℃ 100mW 540Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS