Y16294K64000T9R
MFR.Part #
Y16294K64000T9R
JLCPCB Part #
C4348298
Description
-55℃~+150℃ 100mW 4.64kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS