Y16294K50000T9W
MFR.Part #
Y16294K50000T9W
JLCPCB Part #
C4208973
Description
-55℃~+150℃ 100mW 4.5kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS