Y1629499R000T0W
MFR.Part #
Y1629499R000T0W
JLCPCB Part #
C4127726
Description
-55℃~+150℃ 100mW 499Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount