Y16293K01000B9W
MFR.Part #
Y16293K01000B9W
JLCPCB Part #
C4026075
Description
-55℃~+150℃ 100mW 3.01kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS