Y1629390R000T9W
MFR.Part #
Y1629390R000T9W
JLCPCB Part #
C4103965
Description
-55℃~+150℃ 100mW 390Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS