Y1629374R000A0W
MFR.Part #
Y1629374R000A0W
JLCPCB Part #
C3933387
Description
-55℃~+150℃ 100mW 374Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount