Y16291K52000T0R
MFR.Part #
Y16291K52000T0R
JLCPCB Part #
C4174488
Description
-55℃~+150℃ 1.52kΩ 100mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount