Y16291K50000T0W
MFR.Part #
Y16291K50000T0W
JLCPCB Part #
C3985451
Description
-55℃~+150℃ 1.5kΩ 100mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount