Y16291K50000A9W
MFR.Part #
Y16291K50000A9W
JLCPCB Part #
C4044992
Description
-55℃~+150℃ 1.5kΩ 100mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS