Y1629124R000B9W
MFR.Part #
Y1629124R000B9W
JLCPCB Part #
C4021620
Description
-55℃~+150℃ 100mW 124Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS