Y162894R0000A9W
MFR.Part #
Y162894R0000A9W
JLCPCB Part #
C4061592
Description
-55℃~+150℃ 750mW 94Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS