Y1628872R000B9W
MFR.Part #
Y1628872R000B9W
JLCPCB Part #
C4181022
Description
-55℃~+150℃ 750mW 872Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS