Y162884R0000A9W
MFR.Part #
Y162884R0000A9W
JLCPCB Part #
C3984593
Description
-55℃~+150℃ 750mW 84Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS