Y162882K0000B9R
MFR.Part #
Y162882K0000B9R
JLCPCB Part #
C4226396
Description
-55℃~+150℃ 750mW 82kΩ Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS