Y162880K0000T9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y162880K0000T9W
JLCPCB Part #
C4350776
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 750mW 80kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS