Y16287K50000T9W
MFR.Part #
Y16287K50000T9W
JLCPCB Part #
C3944264
Description
-55℃~+150℃ 7.5kΩ 750mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS