Y16287K15000Q0W
MFR.Part #
Y16287K15000Q0W
JLCPCB Part #
C4190454
Description
-55℃~+150℃ 7.15kΩ 750mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount