Y162879R0000A9R
MFR.Part #
Y162879R0000A9R
JLCPCB Part #
C4003220
Description
-55℃~+150℃ 750mW 79Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS