Y162876K5000Q0W
MFR.Part #
Y162876K5000Q0W
JLCPCB Part #
C3917825
Description
-55℃~+150℃ 750mW 76.5kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount