Y162875K0000Q15W
MFR.Part #
Y162875K0000Q15W
JLCPCB Part #
C4304571
Description
-55℃~+150℃ 750mW 75kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount