Y162875K0000B9W
MFR.Part #
Y162875K0000B9W
JLCPCB Part #
C3987446
Description
-55℃~+150℃ 750mW 75kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS