Y162875K0000A9W
MFR.Part #
Y162875K0000A9W
JLCPCB Part #
C3962192
Description
-55℃~+150℃ 750mW 75kΩ ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS