Y162870K0000T9W
MFR.Part #
Y162870K0000T9W
JLCPCB Part #
C4233200
Description
-55℃~+150℃ 70kΩ 750mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS