Y162869K8000Q0W
MFR.Part #
Y162869K8000Q0W
JLCPCB Part #
C4159598
Description
-55℃~+150℃ 69.8kΩ 750mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount