Y16285R00000D9W
MFR.Part #
Y16285R00000D9W
JLCPCB Part #
C4125146
Description
-55℃~+150℃ 5Ω 750mW ±0.2ppm/℃ ±0.5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS