Y162850R0000A9R
MFR.Part #
Y162850R0000A9R
JLCPCB Part #
C4239946
Description
-55℃~+150℃ 50Ω 750mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS