Y162850K0000T0W
MFR.Part #
Y162850K0000T0W
JLCPCB Part #
C4260895
Description
-55℃~+150℃ 50kΩ 750mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount